معرفی شرکت در یک نگاه

شرکت توس مسیر با هدف ارائه خدمات فنی ، مهندسی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی و اجرای پروژ های عمرانی ، صنعتی و معدنی در سال 1368 تاسیس شده است .

این شرکت با دارابودن طیف وسیعی از ماشین آلات سنگین و فوق سنگین ، تجهیزات و امکانات مهندسی عمرانی و معدنی در چارچوب سیاستهای توسعه اقتصادی کشور به منظور حفظ توسعه سهم بازار ، افزایش منابع مالی ، صرفه جوئی و سوق دادن شرکت به اقتصاد دانش مدار گامهای اساسی برداشته و از آنجائیکه ادامه حیات شرکت به وجود مشتریان و کارکنان و محیطی که در آن فعالیت میکند ، بستگی دارد در قبال همه آنها احساس مسئولیت نموده و همواره سعی نموده تعهدات خود را نسبت به مشتریان به بهترین نحو ممکن ادا نماید.ضمن اینکه توان فنی ، نیروهای متخصص و نرم افزار ها وگواهینامه های کیفیت و صلاحیت بالای شرکت در رتبه بندی از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و... از اهم مزیتهای شرکت میباشد .

لازم به ذکر است شرکت در زمینه های کاوش های زمینی (معدنی) – حمل و نقل ، راه سازی و آب دارای رتبه یک از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری می باشد و به منظور تحقق کیفیت مطلوب در ارائه خدمات ، اقدامات لازم جهت استقرار نظام مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO9001-2000 در شرکت در حال انجام میباشد .

مهم ترین اهداف و سیاست های شرکت

1- تلقی نیرو های انسانی بعنوان بزرگترین سرمایه و دارائی شرکت به منظور توسعه و افزایش بهره وری از طریق آموزش ، تکیه بر نوآوری ، خلاقیت و ...

2- ارتقا سطح کیفیت ، سرعت ، دقت در ارائه خدمات با استفاده از فن آوریهای نوین .

3- ارتقا و بهبود سطح کیفی و کمی عملیات اجرایی ، استخراج معدن با بکارگیری ماشین آلات مدرن و بروز معدنی .

4- جلب اعتماد ، حفظ و گسترش رضایت مندی کارفرمایان .

5- تلاش در جهت شناسایی عوامل موثر بر کیفیت و ارتقا کیفی مستمر خدمات مهندسی و پیمانکاری .

6- ایجاد بستری مناسب و دائم به منظور ارتقا سطح علمی کارکنان و ایجاد محیط کار مناسب و ترویج فرهنگ مشارکت .

7- برنامه ریزی نسبت به بهبود مستمر نظام مدیریت کیفیت در کلیه سطوح شرکت (پس از استقرار نظام مدیریت کیفیت ) ...